„Be batų“

„Be batų” –  tęstinė Jaunimo reikalų agentūros prie SADM finansuota atvirųjų jaunimo centrų 2024-2025 metų veiklos programa. Finansavimo suma 16600 Eur.  2024 m. ir  17778 Eur. 2025 m.

Projektas “Be batų” tai tęstinis atviro darbo su jaunimu projektas, sukurtas iš didelės patirties būnant šalia jauno žmogaus ir paremtas ilgamete organizacijos patirtimi, jaunuolių apklausos duomenimis. Stebint situaciją Kuršėnų mieste ir Šiaulių rajone norisi kuo nuosekliau ir stabiliau užtikrinti suteikiamas paslaugas kiekvienam jaunuoliui, ypač didelį dėmesį skirint mažiau galimybių turintiems jaunuoliams.

Padėti užsimauti, užsirišti, išsirinkti ar rasti savus, tvirtus, saugius batus, su kuriais žengiant jaunas žmogus ne tik galės saugiai praleisti laiką, bet ir augs motyvuojančioje, įtraukiančioje aplinkoje, kurioje jo balsas girdimas ir reikšmingas.

Pagrindiniai “Be batų” projekto siekiai:

1. Užtikrinti kompleksišką ir stabilų kokybiškų atvirojo darbo su jaunimu paslaugų teikimą;
2. Užtikrinti komandos mokymąsi, stiprinant ir ugdant asmenines ir profesines darbuotojų kompetencijas darbe su jaunimu;
3. Dirbti su jaunuolio aplinka ir organizuoti pagalbą sunkumus patiriantiems jaunuoliams.

Projekto tikslas – Suteikti jaunimui aplinką, kurioje jaustųsi saugiai, turėtų galimybę socializuotis, būtų motyvuojami ugdytis gyvenimui reikalingus įgūdžius, galėtų patirti lygiavertį, pasitikėjimu grįstą santykį su suaugusiuoju, gauti pagalbą.